DSC_0007

Byli jsme ve Vizovicích

Posted on Posted in Nezařazené

 

Dnes jsme se jeli podívat do Vizovic. V Koma Modular na nás totiž čekají City Moduly pro naše Sdílko. Ujal se nás marketingový ředitel, pan Hart a nejenže nám ukázal možnosti modulů, ale provedl nás celou výrobou. Nestačili jsme koukat, co z takových kontejnerů může vzniknout. Začíná to u rámů z pozinkovaného plechu  a proces končí třeba tím, že z výroby vyjede kompletně zařízená kancelář, včetně sanitárního vybavení, podlahy a oken. Ideální řešení pro ty, kteří potřebují vyřešit potřebu výstavby rychle, levně a ještě hravě.

 

Jak jsme se dozvěděli, tak jsou modulární systémy využívány třeba jako dočasné stavby v krizových oblastech pro humanitární účely,stejně tak to mohou být školky a obdobná zařízení. Hojně jsou využívány právě jako zmiňované kanceláře, mnohdy pak i k bydlení a v poslední době i jako dočasné stavby pro různé akce a festivaly. A tenhle účel se nám líbí:-)

City moduly navrhli pánové Krištof &Chybík. Jsou to přesně ti, kteří se postarali o vzhled českého pavilonu na Expo Milano 2015. Modulární a hravý pavilon má pak po výrobní stránce na svědomí opět Koma.

 

KOMA-EXPO